1 Haziran 2015 Günlük Burç Yorumları

0

1 Haziran 2015 Günlük Burç Yorumları

KOÇ

KOÇ (21 Mart-19 Nisan)

Güne başlarken duygusal tepkiler verebilirsiniz. Ailenizle ortak gelirlerinizde denge konusunda hassaslık göstereceksiniz. Akşam ideallerinizin baskılandığını hissedebilirsiniz.


BOĞA

BOĞA (20 Nisan-20 Mayıs)

Kardeşleriniz yada yakın akrabalarınızla ikili ilişkilerinizde denge sizin için duygusal önem taşıyor. Gün sonuna doğru eşinizle ortak gelirleriniz konusunda kısıtlanma hissi söz konusu olabilir.


İKİZLER

İKİZLER (21 Mayıs-20 Haziran)

İş yerinizde ilişkiler ve finansal konular ile ilgili sezgilerinizin kuvvetli olacağı bir gün ile haftaya başlıyorsunuz. Akşam saatlerinde ikili ilişkilerde sorumluluklarınız baskı hissettirebilir.


YENGEÇ

YENGEÇ (21 Haziran-22 Temmuz)

Yaratıcılık, ilham, romantizm ve çocukların ön planda olacağı bir gün. İlişkilerde dengenin öneminin yanı sıra risk almaya yatkın olabilirsiniz. İş yerinizde sorumluluklar baskı getiriyor.


ASLAN

ASLAN (23 Temmuz-22 Ağustos)

Ailenize karşı fedakar ve hoşgörülü olacağınız ve bunu yoğun olarak hissedeceğiniz bir gün sizi bekliyor. Akşam saatlerine doğru çocuklarla ilgili sorumluluklar söz konusu olabilir.


BAŞAK

BAŞAK (23 Ağustos-22 Eylül)

Sosyal çevrenizden ilişkilerde denge, harmoniyi sağlamanın önemli olacağı ve duygusal hassasiyetinizi iletişimde aktarabileceğiniz bir gün olacak. Baba ya da ile ilgili engeller çıkabilir.


TERAZİ

TERAZİ (23 Eylül-22 Ekim)

Kariyeriniz ile ilgili bir organizasyonda yeni bağlantılar kurabilir ve bunları işinizde finansal desteğe dönüştürebilirsiniz. Akşam kendinizi ve duygularınızı baskılanmış hissedebilirsiniz.


AKREP

AKREP (23 Ekim-21 Kasım)

Duygularınız sosyal medyada aktif olarak ifade edebileceğiniz bir gün. Sezgilerinizin yüksek olacağı bugünde hukuki konularda olumlu haber alabilirsiniz. Maddi kısıtlar söz konusu olabilir.


YAY

YAY (22 Kasım-20 Aralık)

Günün büyük çoğunluğunda geçmişiniz ve ailenizle ortak gelirlerinizi düşünmek için yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Geleceğe yönelik hedefleriniz duygusal baskı yaratabilir.


OĞLAK

OĞLAK (21 Aralık-19 Ocak)

Eş ve sosyal çevrenizle ikili ilişkilerinizde denge ve harmoni önem taşıyacağı bir gün sizi bekliyor. Eskilerden bir aşk kapınızı çalabilir. Geceye doğru bilinç altınızda engellenmiş hissedebilirsiniz.


KOVA

KOVA (20 Ocak-18 Şubat)

İş yerinizde ikili ilişkilerde dengeyi sağlamak için özel hassasiyet göstereceğiniz bir gün olabilir. Yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Sosyal sorumluluklar baskı altında hissettirebilir.


BALIK

BALIK (19 Şubat-20 Mart)

Bugün çıkacağınız uzak bir seyahatte empati ile yabancı kişilerle duygusal bağ kurma şansı elde edebilir; bir ilişkinin tohumlarını atabilirsiniz. Kariyer sorumlulukları engel olabilir.

ÇEKİNME, PAYLAŞ

YAZAR HAKKINDA

Astrolog Aysegul Kuyumcu Turker

Astrolog, Kimyager, MBA 1981 yılında İzmir'de dünyaya gelen Ayşegül Kuyumcu Türker Özel İzmir Amerikan Lisesi ve ODTÜ Kimya Bölümü mezunudur. 2004-2013 yılları arasında uluslararası firmalarda satış, pazarlama ve müşteri yönetimi alanlarında yöneticilik yapmıştır. 1999 yılında başlayan Astroloji tutkusu, 2010 yılında Modern Astroloji ve İleri Seviye Astroloji Eğitimleri ile profesyonel danışmanlık yoluna dönüştü. Astro Psikoloji eğitimleri ve Benjamin Dykes'tan aldığı eğitim ile Öngörü Yöntemlerinde uzman astrolog olarak çalışmalarına devam etmektedir. Halen Dönence Danışmanlık'ta tüm seviyelerde Astroloji Eğitimi vermektedir. Ayşegül Kuyumcu Türker'in yazılarına www.aysegulkuyumcuturker.com'dan ulaşabilir; kişiye özel danışmanlık randevu talepleri ve bilgi almak için info@aysegulkuyumcuturker.com'a eposta gönderebilirsiniz.

Yorum yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.