2014-2015 Balık Gelinlik Modelleri

0

2014-2015 Balık Gelinlik Modelleri

Bu yılın düğün sezonunda yine pek çok gelinlik modelleri göze çarpıyor. Bunların bazıları kabarık, bazıları daha sade ve şık, bazıları ise kişinin zevkine özel modeller olarak tasarlanıyor. Bu yılın en çok kullanılan gelinlik modellerinden olan balık gelinlik modeli ise vücuduna güvenen zarif bayanlar1ın beğenisini topluyor. Hem sadeliği hem farklılığı içinde barındıran bu model gelin adayları üzerinde sade şıklık olarak göze çarpıyor. Daha modern ve farklı bir yapıya sahip olduğu için daha çok tercih edilen bu model bu sezon pek çok düğünde karşımıza çıkıyor.

Farklı görünmeyi seven, alışkanlıkları yıkmak isteyen bayanların tercih edebileceği balık formlu gelinlikler dantellerle ve parlak taşlarla süslenebiliyor. Duvağı ile gelinliği uyumuyla göz dolduran modelleri 2014-2015 balık gelinlik modellerinde sıkça görebiliyoruz. Zevke göre sade veya daha gösterişli modelleri bu yıl ünlü tasarımcılarında kaleminden de görebiliyoruz. Sade şıklığı seven bayanların genellikle tercihi az taşlı ve vücudu saran düz balık formlu gelinlikler dantellerle süslenebiliyor. Daha gösterişli görünmek isteyen gelin adayları ise genellikle daha taşlı ve dekolte kısımları göze çarpan modelleri tercih ediyor.

Bugüne kadar alışılagelmiş prenses gelinlik modellerinin çok dışında kalan balık gelinlik modellerinde de isteğe göre tasarlanan kuyruk kısmı kabarık tasarımlar daha çok beğeni topluyor. Gelin adaylarının bu güzel günlerinde giyecekleri gelinlikler onların isteğine ve tarzına uygun olarak tasarlanıyor. İnce ve şık detaylarıyla göz dolduran bu modeller ince ve zarif gelin adayları için bu yılın gözdesi olmaya hak kazanıyor

ÇEKİNME, PAYLAŞ

YAZAR HAKKINDA

Esra Acar

Yorum yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.