2014 Bayan Kürklü Kaban Modelleri

0

Yazın son bulup kış ayının gelmesi ile havalar iyiden iyiye soğumaya başladı. Artık tüm hanımların hem sıcak tutacak hem de hoş görünmesini sağlayacak kürklü kabanlara ihtiyacı var.
Kürklü bayan kabanları, bu kış bayanların yüzünü fazlasıyla güldürecek cinsten. Bol çeşit ve renk seçenekleriyle çocuk, yaşlı genç her yaştan insana hitap eden kürklü kabanlar sadece içinizi ısıtmakla kalmayıp siz bayanlara ayrı bir tarz ve apayrı bir hava katacak.

Yolda kürkünüzle yürürken insanların size bakışı giymiş olduğunuz kürk kabanınız sayesinde size hayran olmasını sağlarken, sizde kendi içinizde farklı oluşunuzun keyfini doyasıya yaşayacaksınız. Kaliteli, ekonomik, bol çeşitleriyle kürklü kaban modelleri bu yılın en favori ve gözde ürünü arasında yer almaktadır. Eğer sizde farklı bir tarza ve duruşa sahip olmak istiyorsanız çok kullanışlı ve her türlü kıyafetle uyum sağlayabileceğiniz kürklü kabanlarla dolabınızı donatmalısınız. Bu sayede kışın eziyet verici soğuk havasından kurtulup bambaşka ve çok renkli canlı sempatik bir tarza sahip olacaksınız.

Evet, kendine bakmayı seven kadınlar işte bu kış sizin için büyük farklılıklara imza atacağınız çok eğlenceli bir kış olacaktır bunu sadece istemek, hayal etmek, işin bir parçası. Asıl olay hemen harekete geçerek kürklü kaban modellerini almaya koşmak. Mağazalar bakmaya doyamayacağınız kürklü kaban modelleriyle dolup taşmış durumda. Bu kadar seçenek içerisinde kolaylıklar dilerim. Farklı bir kaç modeli sizlerle paylaşıyorum. Kendinize en çok yakışan modeli bulmanız dileğiyle….

Mango’da bu sene bulabileceğiniz kürk modellerinden bazıları, kimi suni kimi gerçek ! Fiyatları 200TL ile 970TL arasında değişiyor.

2014-bayan-kurklu-mont-modelleri-mango

Ve tabiiki  Zara ! bayılırımmmm !

2014-bayan-kurklu-mont-modelleri-zara

Koton son zamanlarda kendi aşıyor. Yanılıyor muyum?

2014-bayan-kurklu-mont-modelleri-koton

Bershka’ da kürk modasına uymuş durumda tabiiki

2014-bayan-kurklu-mont-modelleri-bershka

 

ÇEKİNME, PAYLAŞ

YAZAR HAKKINDA

Esra Acar

Yorum yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.