2015 Çan Etek Modelleri

0

2015 Çan Etek Modelleri

Yaz kış giyilmekten vazgeçilmeyen giysi hangisidir diye mi sordunuz? Immm etek desek yeridir. Özellikle belden oturan aşağıya doğru açılan çan eteklerin yeni modelleri 2015 vitrinindeki yerini aldı ve en trendi oluverdi. 2015 çan etek modellerine bayılacaksınız.

Çan etekler kadına ayrı bir seksilik katıyor… Uzun boylu hanımlarda, minyon tipli hanımlarında rahatlıkla çan etek kullanabilir. Bu yüzden çan etek modası bu yıl gece davetlerinde, toplantı saatlerinde, gündüzleri keyifli bir yere giderken her yerde çan eteğinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dilerseniz şık bir davete giderken belden oturtmalı çan etek, üzerine blazer ceketle kombinleyerek gecenin en göze çarpan kadını olabilirsiniz yada çan etek üzerine t-shirt giyerek de çok şık görünüm elde edebilirisiniz. Özellikle beli uzun olan bayanlarda belden oturtmalı çan etekler idealdir.

Bele oturan kemer kısmı ile birlikte aşağıya doğru yavaşça açılan çan etek diğer adıyla ‘A’ tipi etekler şimdiden bir sürü ünlünün gözbebeği… Kalın basenli ve kilolu bayanlarda bele oturan A tipi dediğimiz bu eteği, dizin biraz altında olacak şekilde giyerlerse rahatlıkla kullanıp, şık görünebilirler. Minyon bayanlar ise belden oturan çan eteğin kısa olmak şartıyla etekte daha hareketli dokulu kumaşlar tercih etmeli… Çan eteğinizi fiziksel özelliklerinize uygun kullanıldığınızda eşsiz görünümün sahibi olursunuz.

Farklı kumaşlarla, farklı desenlerle zevkinize göre kombinlerinizi tasarlayabilirsiniz. Kış geldi diye eteklerinizden vazgeçmenize gerek yok kızlar…

ÇEKİNME, PAYLAŞ

YAZAR HAKKINDA

Esra Acar

Yorum yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.