2015 Ev Dekorasyon Modelleri

0

2015 Ev Dekorasyon Modelleri

Evlerimiz kendi kişiliklerimizi yansıtan bir ayna gibidir. Adeta boyalı ve alıcısını bekleyen sergideki resimler gibilerdir. Bunun için hepimiz evlerimizin düzenine ev dekorasyonuna çok önem veriyoruz. Ev dekorasyon modelleri bizler için hayatımızı düzenleyen, rahat ve konfor sağlamaları adına çok önem veriyoruz. Yenilikler olduğu için her yıl olduğu gibi farklı ev dekorasyon modelleri göze çarpmaktadır.

2015 ev dekorasyon modelleri, modern çizimlerin ve klasik çizgilerin bir bütün oluşturması adına son derece önemli bir yıl olmuştur. Eskitme mobilyaların kullanılması ve bunların modern çizgilerle bize yansıtılmış farklı renkler ve desenlerle alıcılarına sunulmuştur. Eskiden evlerde kullanılan el dokuması olan halılar ve kilimler bu yılın modası olmaya kararlı. Eskiden çoğu kişinin moda olarak kabul ettiğim kırlentler ve yastıklar da bu yıl moda oluyor. 2015 ev dekorasyon modelleri arasında küçük süslemeler ve küçük süs eşyaları yine kullanılacak. Ev dekorasyon malzemelerinde son dönemlerde organik ve eskiye dönüş hâkim görünüyor. Evlerdeki küçük saksılardaki canlı çiçeklerimiz aksesuar olarak kullanıma 2015 ev dekorasyonu modelleri olarak evleri süsleyecek modellerden olacak. Duvarlara da küçük çerçeveli ya da küçük boyutlu süslemeler bu yıl yerini daha büyük boyutlu süslemelere büyük ebatlarda varaklı aynalara bırakarak bizlere nostalji yaşatacak.

2015 ev dekorasyonunun modasında bu yıl da geçmiş ve geleceği birleştirerek bizlere eski dönemlerin özlemini buluşturuyor.

Evin dizaynı ve dekorasyonu basit gibi görünüyor olmasına rağmen çok fazla emek gerektiren ve üzerinde saatlerce düşündüren zor bir iştir. Yeni evlenecek olanlar veya evlerini yenilemek isteyen kişilerin yeniyi ve eskiyi bir arada buluşturan her gün uyandığımızda bize yeni bir eve taşınmış hissi verdirecek mükemmel fikirler sunan 2015 yılı yeniliğin ve tazeliğim, doğallığın yılı olacak. Ev dekorasyonunuzu yaparken bu yıl özellikle İtalyan duvar kaplama kâğıtları, fosfor renkli, rengârenk evlerinizin rengini değiştirecek fikirler sunuyor.

Bu yılki dekorasyonlara bakıldığında, sade ve konforlu, rahat edilecek ve aynı zamanda şıklık ve zarafeti birleştiren tasarımlar dikkat çekiyor. Bu yıl salon grupları son derece modern ve şık olarak göze çarpıyor. Köşe koltuk takımları ve Vintage aksesuar ve mobilyalardan ve birbirinden renkli, eğlenceli duvar kâğıtları farklı dekoratif aksesuarlar alıcılarını bekliyor. Vintage tarz dekorasyonlar son zamanlarda dünyada en çok tutulan moda da önemli bir yer açarak kalıcılığını devam ettiriyor. 2015 ev dekorasyonlarında Vintage tarzı mobilyalar, aksesuarlar, stil sahibi marjinal kişilikli alıcıların gözdesi durumunda olmaya devam edecek.

Klasik tarzda bir ev yaratmak isteniyor ise, ilk olarak duvarların rengini değiştirmek çok akıllıca olacak. Duvarların rengini ve duvar boyası için saten boya yapılması, klasik tarzdaki dekorasyonun tamamlayıcı unsuru olacaktır. 2015 evlerin ev dekorasyonları için modellere bakıldığında, duvarların saten boya olması tercih edilmelidir.  Duvar renklerinde ise mobilyaların renkleri ile uyum sağlayabilecek renkler tercih edilmelidir. Her zevke uygun binlerce farklı tasarım ve çizgilerin buluştuğu 2015 yılı boyunca evlerde eskiye dönüş imkânı bulacağımız bir yıl olacak.

Eski tarzların yeni çizgilerle buluştuğu bir yılda ilginç ve diğerlerinden farklı bir ev dekorasyonun yaratılması için bir iç mimardan fikir alınabilir. Ya da ev dekorasyonu ve ev dekorasyonun da aksesuarlar için özel tasarım ürünleri yapan kişilerin ihtiyaçlarına ve isteklerine göre cevap verecek firmalara başvurulabilir.

Ev dekorasyonuna fazla bir bütçe ayırmadan da eski malzemeleri yeni yapabiliriz. Farklı ürünleri birlikte Kom binleyerek evlerin havası değiştirilebilir. Eski koltuk kaplamalarını değiştirebilirsiniz.

ÇEKİNME, PAYLAŞ

YAZAR HAKKINDA

Yorum yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.