2015 Nişan Elbisesi Modelleri

0

2015 Nişan Elbisesi Modelleri

Evliliğe adımın ilki; nişan törenidir. Heycanla ne giyeceğinizi mi düşünüyorsunuz.2014 hangi modeller trend bir göz atarak ve 2015 nişanlık modelleri ile ilgili fikir sahibi olabilirsiniz.

Nişanlanacak kişi için her şey kusursuz olmalı, en başta da nişanda giyeceği elbisesi… Biçimi, rengi hepsinin ayrıntısı tek tek önemlidir.

Bu yıl balık etek nişanlılık modelleri kadar prenses nişanlık modelleri de oldukça moda… Hepsi birbirinden zarif birinden güzel… Tüller, ince taş döşemeler, uçuşan etekler, yunan dönemini anlatan mistik modeller. Bütün renkleriyle hepsinde ayrı bir hava var. Özellikle 2014’de en çok tercih edilen renk pembe. Model ne olursa olsun genç kızlara pembe çok yakışıyor cıvıl cıvıl, o özel günün kıpırtısını gösteriyor adeta.

Prenses nişanlık modeli diye adlandırdığımız üst kısımdan bel kısmına kadar dar olarak inen belden aşağısı kabararak yerlere kadar değen görünümüyle etekleri kabartmak için kullanılan kat kat tüyleriyle görenleri büyülüyor.

Çok açık giymem ama biraz dekolte olsun diyorsanız sırt dekolteli yada derin bacak yırtmaçlı elbiseleri tercih edebilirsiniz (aman dikkat nişanlınınız mutlaka görüşünü de almayı unutmayın)

Balık etek nişanlılık modeli de bu yıl çok tercih ediliyor. Üst kısımdan diz hizasına kadar dar olarak inmekte ve dizden aşağısı hafif kabarık olacak şekilde bu modelleri genelde uzun kuyruklu olarak tasarlanmış… Özellikle belirtmeliyim ki göğüs kısmında düşünülen o ince detaylar taş ve işlemelerle modacılar bu sene nişanlılık modellerinde damgasını vurdular.

ÇEKİNME, PAYLAŞ

YAZAR HAKKINDA

Esra Acar

Yorum yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.