2015 Yeni Sezon Eşarp Modelleri

0

Yeni yılla birlikte tekstil firmaları yeni sezon ürünleri ile reyonları doldurmaya başladı.  Tesettürlü hanımların giyimlerinin en önemli parçası olan eşarplarda mağaza raflarını cıvıl cıvıl renkleri  ile süslemiş vaziyette. 2015 yeni sezon eşarp modelleri, hanımların tüm kıyafetlerine birebir uyum sağlayacak renk ve desenlerle, en canlı formlarda süslenip püslenip görücüye çıkıyor. Hal böyle iken karar vermekte çok zorlanacak olan hanımlar yeni sezon eşarplarla farkını gözler önüne sermeye hazırlanıyor.

2015 yeni sezon eşarp modelleri her zevke uygun biçimde tasarlanmış ve kullanım kolaylığı daha fazla ön plana çıkarılmış şekilde sahiplerini bekliyor. Renklerin inanılmaz dansı eşarbınızın kıyafetlerinize uyumlu olup olmayacağı sorusunu kafanızdan silmenize neden olacak çünkü birçok rengin bir arada kullanıldığı çiçek ve gül sepetlerinden tutun da büyük parçalar halinde kullanılmış geometrik şekillerin renk uyumları, eşarbın göz alıcı ve her şekilde kombin edilebilir olmasını sağlamış. Eşarp alırken tüm kıyafetlerle ve kaplar ile uyum sağlaması için  özellikle çok renk barındırmasına dikkat eden tesettürlü hanımları bu dertten kurtaracak olan yeni sezon eşarp modelleri gerçekten çok kullanışlı.

Bu sezon özellikle öğrenci ve çalışan hanımları eşarp yapma çilesinden kurtaracak olan şal eşarplar tercih ediliyor. Yapımı ve kullanımı daha rahat olan şal eşarplar boyun bölgesinin görünme riskini de ortadan tamamen kaldırıyor. Bu sebeplerle daha çok tercih edilen şal eşarplar cıvıl cıvıl renk tonları ile geniş bir renk yelpazesine sahip.

ÇEKİNME, PAYLAŞ

YAZAR HAKKINDA

Esra Acar

Yorum yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.