3 Haftada 8 Kilo Verdiren Diyet

0

3 Haftada 8 Kilo Verdiren Diyet

Kilo vermek bazen bir kabus haline dönüşebilir. Bayanlar muntazaman diyet yaparlar ve çok nadir başarılı olurlar. Başarılı olanların genel özellikleri ise kendilerine uygun diyet listesini bulmuş olmaları ve başaracaklarına inanarak bu diyet listesi kurallarının dışına çıkmamalarıdır. Diyet listeleri  yeteri mide sorunları olan insanlar tarafından daha dikkatlice incelenmeli ve ona göre başlanmalıdır. Birçok diyet uygulamaya çalışıp midesinden dolayı yarım yarım bırakan insanların daha çok kilo almaya eğimli hale geldikleri gözlenmiştir. Diyet sırasında strese girilmemesi gerektiğini önemle vurgulayan uzmanların tavsiyelerini kulak ardı etmemek gerekir. Şimdi size 3 hafta da 8 kilo civarında kilo kaybetmenize yardımcı olacak bir diyet tarifi vereceğim.

Sabah uyanır uyanmaz midenize giren ilk şey içebileceğiniz sıcaklıkta su olacak. Saf su içmekte zorlanan insanlardan iseniz suyunuzun içine  biraz limon katarak  tüketebilirsiniz. metabolizmanızı çalıştıracak olan su güne 1-0 önde başlamanızı sağlayacak.
3 Haftada 8 Kilo Verdiren Diyet Listesi ;
  • Kahvaltı :  7:30 da bir bardak yeşil çay eşliğinde 1 orta boy yeşil elma.
9:00 da 1 dilim tam buğday ekmeğiyle beraber 1 dilim az yağlı peynir , 3 adet zeytin , 1 ufak domates, maydanoz ve 1 tane kayısı kıvamında haşlama yumurta.
  • Öğlen :  1 dilim tam buğday ekmeği ile bir porsiyon ızgara (orta pişmiş) ve bol salata (az yağlı)
  14:00 da ara olarak 2 tane kuru incir
  16:00 bir kutu kayısılı yoğurt
  • Akşam yemeği :

17:30 da bir porsiyon meyve

19:00 da yarım porsiyon sebze yemeği (etsiz) , az miktarda zeytinyağlı salata

21:00 3 kuru kayısı ve 1 su bardağı ılık su.
ÇEKİNME, PAYLAŞ

YAZAR HAKKINDA

Esra Acar

Yorum yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.