3 Haziran 2015 Günlük Burç Yorumları

0

3 Haziran 2015 Günlük Burç Yorumları

KOÇ

KOÇ (21 Mart-19 Nisan)

Hayallerinizi ve ideallerinizi gerçekleştirmek üzere enerjik ve motive bir güne başlıyorsunuz. Aşırı risk almaya ve maceraya açık olabilirsiniz. Karar almak için uygun bir gün olmayabilir.


BOĞA

BOĞA (20 Nisan-20 Mayıs)

Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili kaynağını bilmediğiniz ama şaşırtıcı ve olumlu bir gelişme ile güne başlayabilirsiniz. Finansal konuları geniş çerçevede değerlendirmeye alabilirsiniz..


İKİZLER

İKİZLER (21 Mayıs-20 Haziran)

Güne başlarken yakın arkadaşlarınızdan birinin sürprizi sizi şaşırtabilir. Gün boyunca eşinizle uzak seyahatler planlayabilir ya da neşeli sosyal organizasyonlara katılmak isteyebilirsiniz.


YENGEÇ

YENGEÇ (21 Haziran-22 Temmuz)

İş yaşantınızda kendinizi daha özgür hissetmenizi sağlayacak kariyerinizde yeni girişimler için kendinizi motive hissedebilirsiniz. Gün içinde iş yerinizde işleri toparlayabilirsiniz.


ASLAN

ASLAN (23 Temmuz-22 Ağustos)

Sevdiğiniz ile birlikte sürpriz bir uzak seyahat planlayarak güne başlayabilirsiniz. Birlikte hayatın tadını çıkarabilir; farklı kültür ve felsefelerden ilham almayı arzu edebilirsiniz.


BAŞAK

BAŞAK (23 Ağustos-22 Eylül)

Ailenizle ortak gelirleriniz konusunda olumlu ve şaşırtıcı bir gelişme olabilir. Evinizde ve ailenizle neşeli vakit geçirme arzusunda olacağınız bugünde misafirlerle keyif yapabilirsiniz.


TERAZİ

TERAZİ (23 Eylül-22 Ekim)

Eşinizin sürprizi ile beklenmedik bir kısa seyahate çıkabilirsiniz. Öğrenmek ve iletişim kurmanın önem taşıdığı bugünde eski bilgileri pekiştireceğiniz okumalara yer verebilirsiniz.


AKREP

AKREP (23 Ekim-21 Kasım)

İş yerinizde beklenmedik gelişmeler ile para kazanmak için daha motive ve enerjik bir güne başlayabilirsiniz. Maddi konularda yeni bir adım atmak yerine değerlendirme yapmak daha faydalı.


YAY

YAY (22 Kasım-20 Aralık)

Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bir gün. Yaratıcılğınızı kullanarak sıra dışı fikirler bulabilir ya da aşırı riskler alma ve maceraya atılma yoluna gidebilirsiniz. Akışta, sakin bir gün geçirmelisiniz.


OĞLAK

OĞLAK (21 Aralık-19 Ocak)

Ailenizde beklenmedik gelişmeler ile kendi içinizde bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Daha ziyade sakin ve yalnız geçirmeyi tercih edeceğiniz; projelere yoğunlaşacağınız bir gün olabilir.


KOVA

KOVA (20 Ocak-18 Şubat)

Katıldığınız sosyal organizasyonlar ya da arkadaşlarınız vasıtası ile sürpriz bir kısa seyahate çıkabilir ya da birlikte bir eğitime katılmak için motive olabilirsiniz. Sosyal yaşantınız hareketli.


BALIK

BALIK (19 Şubat-20 Mart)

Sürpriz bir müşteri ya da kariyer fırsatı ile maddi gelirleriniz ile ilgili motivasyonunuz artabilir. Kariyerinizde ideallerinize ulaşmak için planlar yapacağınız bir gün sizi bekliyor.

ÇEKİNME, PAYLAŞ

YAZAR HAKKINDA

Astrolog Aysegul Kuyumcu Turker

Astrolog, Kimyager, MBA 1981 yılında İzmir'de dünyaya gelen Ayşegül Kuyumcu Türker Özel İzmir Amerikan Lisesi ve ODTÜ Kimya Bölümü mezunudur. 2004-2013 yılları arasında uluslararası firmalarda satış, pazarlama ve müşteri yönetimi alanlarında yöneticilik yapmıştır. 1999 yılında başlayan Astroloji tutkusu, 2010 yılında Modern Astroloji ve İleri Seviye Astroloji Eğitimleri ile profesyonel danışmanlık yoluna dönüştü. Astro Psikoloji eğitimleri ve Benjamin Dykes'tan aldığı eğitim ile Öngörü Yöntemlerinde uzman astrolog olarak çalışmalarına devam etmektedir. Halen Dönence Danışmanlık'ta tüm seviyelerde Astroloji Eğitimi vermektedir. Ayşegül Kuyumcu Türker'in yazılarına www.aysegulkuyumcuturker.com'dan ulaşabilir; kişiye özel danışmanlık randevu talepleri ve bilgi almak için info@aysegulkuyumcuturker.com'a eposta gönderebilirsiniz.

Yorum yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.