4 Ayrı Tatil Konsepti ve Valiz Kombinleri

0
1 / 4

Baharın ve sıcak havaların bir türlü gelmek bilmediği şu günlerde, çoğumuz sıcak memleketlerin ve yaz tatilinin hayalleri ile kendimizi motive ediyoruz. Durum böyle olunca baharı atlayıp birden geleceğine inandığım yazın hayalini, bize daha gerçekçi yaşatacak ve aynı zamanda her birimize büyük külfet olan valiz hazırlama telaşımızı bir nebze sakinleştirecek,  yararlı kombin fikirlerini paylaşmak istedim.

Bunun için 4 ayrı ülkemiz ve konseptimiz var. Böylece gideceğiniz seyahat türüne göre görsellerden esinlenip, valiz hazırlama faslınızı çok daha sistematik ve eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Aksiyon ve aktivite dolu bir tatil içinGüney Afrika

Güney Afrika diyince aklımıza safari, korumalı arabaların içinden izlenen aslanlar, desenlerine hayran bırakan zebralar ve daha nice doğa harikası güzelliklere sahip olan canlılar gelir. E böyle doğa harikası, güneşli sıcak bir bölgeye gidince, konforlu ve doğanın içinde saklanabileceği renkler tercih etmeli insan. Bunun yanında şekilsiz bronzlaşmak da istemeyiz tabii. Bu tarz bir tatil için benim önerim; Ağırlıklı olarak toprak tonları ile yapacağınız kombinler,kot şortlar, safari şortları, ceketleri ve pantolonları, rahat ayakkabılar, boynunuzu ve yüzünüzü güneşten ve topraktan korumak için kombininizle uyan bir şal. Tabiiki en önemlisi gözlerinizi korumak için güneş gözlüğü ve uzun saatler altında kalacağınız güneşten korunmak için, hasır şapkalar. Son olarak güneş kreminizi ve dürbününüzü sakın unutmayın!!

 

1 / 4
ÇEKİNME, PAYLAŞ

YAZAR HAKKINDA

Simay Yaklav

14 mart 1986 tarihinde Izmir’de dogdu. Orta okul yıllarında örgün eğitimini tamamlarken, 9 Eylül Konservatuarı Çello bölümünde okudu. Senfoni Orkestrası korolarında uzun yıllar yer aldı. 2005 yılında İzmir Amerikan Lisesinden mezun olduktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi ve Fashion Institute of Technology’nin ortak çift diploma programı olan Moda Tasarım bölümüne girdi. Eğitiminin 3 senesini İstanbul, bir buçuk senesini ise New York’ ta tamamladıktan sonra 2009 yılında mezun oldu. Üniversite yıllarında Freelance calışmaya basladı. Mezun olduktan sonra ise altı yıl boyunca bayan ve erkek giyim uzerine sektörün ileride gelen markalarında tasarımcılık ve bas tasarımcılık yaptı. Simdi ise kariyerine basladığı gibi freelance, kendi işini yürütmekte. Yeni seyler denemeye, insanları gözlemlemeye, karakter tahlili yapmaya, seyahat etmeye, dans etmeye, voleybol oynamaya, yeni müzikler keşfetmeye ve yemek yemeye deyimi yerindeyse bayılıyor. Ayrıca iflah olmaz bir hayvansever, 3 köpeği var ve onlarla geçirdiği anlar en kıymet verdigi zamanlarının başında geliyor. Dünyaya kesinlikle tek bir hayatın rutinini tekrarlamak icin gelmediğimize inanıyor ve tekrarlamamaya çalışarak yaşıyor.

Yorum yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.