5 Haziran 2015 Günlük Burç Yorumları

0

5 Haziran 2015 Günlük Burç Yorumları

KOÇ

KOÇ (21 Mart-19 Nisan)

Sizin için yazın bugün başlayacağını söyleyebiliriz. 8 Ekim’e kadar aşk ve bereket gezegeni size hayatın tadını çıkarma, yaratıcılığınızı ve aşkı hayatınıza katma Fırsatı sunacak.


BOĞA

BOĞA (20 Nisan-20 Mayıs)

Aile ilişkilerinde denge, sevgi ve harmoninin ön planda olacağı bir dönem başlıyor. 8 Ekim’e kadar evinizde kendinizi kral gibi hissedebilir; konforunuz için değişiklik yapabilirsiniz.


İKİZLER

İKİZLER (21 Mayıs-20 Haziran)

Aşkınızı dile getireceğiniz, aşk ve yaratıcılıkla süslenerek kelimelerinizi. ağzınızdan çıkacağı bir dönem başlıyor. 8 Ekim’e kadar kısa seyahatler, keyif ve sahnede olmak ön plana çıkıyor.


YENGEÇ

YENGEÇ (21 Haziran-22 Temmuz)

Gelirlerinizi arttırmak için yaratıcı projelerden destek alacağınız bir dönem başlıyor. 8 Ekim’e kadar sürecek bu dönemde 11 Ağustos- 7 Eylül arası eski projeler Gündeme gelebilir.


ASLAN

ASLAN (23 Temmuz-22 Ağustos)

Aşk ve ikili ilişkilerin ön plana çıkacağı bir dört ay sizi bekliyor. 8 Ekim’e kadar olan süreçte keyif ve Yaratıcılık ana tema olacak. 11 Ağustos- 7 Eylül arası estetik değişikliklerden kaçının.


BAŞAK

BAŞAK (23 Ağustos-22 Eylül)

Ruhsal ve bedensel olarak kendinizi rahat ve güvende hissetmek isteyeceğiniz bir dönem başlıyor. 8 Ekim’e kadar kendinize ve yaratıcı projelerinize yalnız zaman ayırabilirsiniz.


TERAZİ

TERAZİ (23 Eylül-22 Ekim)

Sosyal yaşantınız canlanıyor. 8 Ekim’e kadar arkadaş çevrelerinde tanışacağınız yeni biri ile Aşka yelken açabilirsiniz. Sosyal organizasyonlarda yeni bağlantılar kurma fırsatını kaçırmayın.


AKREP

AKREP (23 Ekim-21 Kasım)

Kariyerinizde parlayacağınız bir dönem başlıyor. 8 Ekim’e kadar kendinizi tanıtmak ve yeni pozisyonlar için ortaya koymak için Fırsatlar ortaya çıkabilir ya da siz yaratabilirsiniz.


YAY

YAY (22 Kasım-20 Aralık)

Uzak seyahatler, yeni Kültürler, sanatsal ve Yaratıcı eğitimler bu yaz gündeminizde olacak. Hukuki konularda adalet arzunuz yüksek. 8 Ekim’e kadar sosyal medyada da parlayabilirsiniz.


OĞLAK

OĞLAK (21 Aralık-19 Ocak)

8 Ekim’e kadar gelir dışı kaynaklarınızla ilgili konularda olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. 11 Ağustos- 7 Eylül arası eski Kazanılmış paraların Dönüşü söz konusu olabilir.


KOVA

KOVA (20 Ocak-18 Şubat)

Bugünden itibaren Özel ve iş ilişkilerinizde daha rahat ve emin adımlar atabileceğinız bir süreç başlıyor. 8 Ekim’e kadar olan bu Süreyi değerlendirirken 11 Ağustos- 7 Eylül arasına dikkat etmelisiniz.


BALIK

BALIK (19 Şubat-20 Mart)

İş yerinizle ilgili dekorasyon vb değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. 8 Ekim’e kadar yaratıcı projelerinizle sahnede olmayı arzu edeceksiniz. Çalışma arkadaşlarınız ile sosyalleşebilirsiniz.

ÇEKİNME, PAYLAŞ

YAZAR HAKKINDA

Astrolog Aysegul Kuyumcu Turker

Astrolog, Kimyager, MBA 1981 yılında İzmir'de dünyaya gelen Ayşegül Kuyumcu Türker Özel İzmir Amerikan Lisesi ve ODTÜ Kimya Bölümü mezunudur. 2004-2013 yılları arasında uluslararası firmalarda satış, pazarlama ve müşteri yönetimi alanlarında yöneticilik yapmıştır. 1999 yılında başlayan Astroloji tutkusu, 2010 yılında Modern Astroloji ve İleri Seviye Astroloji Eğitimleri ile profesyonel danışmanlık yoluna dönüştü. Astro Psikoloji eğitimleri ve Benjamin Dykes'tan aldığı eğitim ile Öngörü Yöntemlerinde uzman astrolog olarak çalışmalarına devam etmektedir. Halen Dönence Danışmanlık'ta tüm seviyelerde Astroloji Eğitimi vermektedir. Ayşegül Kuyumcu Türker'in yazılarına www.aysegulkuyumcuturker.com'dan ulaşabilir; kişiye özel danışmanlık randevu talepleri ve bilgi almak için info@aysegulkuyumcuturker.com'a eposta gönderebilirsiniz.

Yorum yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.