6 Haziran 2015 Günlük Burç Yorumları

0

6 Haziran 2015 Günlük Burç Yorumları

KOÇ

KOÇ (21 Mart-19 Nisan)

Bugün kendini ideallerinize sorumluluk bilinci ile yaklaşacaksınız. İkili ilişkilerde somut ve romantik adımlar atma Fırsatı yakalayabilirsiniz. Kişisel gelişiminiz için motivasyonunuz yüksek.


BOĞA

BOĞA (20 Nisan-20 Mayıs)

Bir ev almak ya da emlak Yatırımı yapmak için araştırma yapabilir ya da ilk adımı atabilirsiniz. Ailenizden bir büyüğün finansal desteği ile bu konuda daha rahat hareket etmenizi sağlayacak.


İKİZLER

İKİZLER (21 Mayıs-20 Haziran)

Hem özel hem de iş ilişkinizde ciddiyetinizi konuşarak karşınızdaki kişiye aktarabilirsiniz. Ortaklık, evlilik vb anlaşma, sözleşmeleri gözden geçirmek; el sıkışmak için güzel bir gün.


YENGEÇ

YENGEÇ (21 Haziran-22 Temmuz)

Bugün iş yerinizde olmasanız da işiniz ile ilgili sağlam adımlar atabilirsiniz. Ciddiyetle ele alacağınız yabancı Kaynaklı bir işin somut ve maddi geri dönüşleri sevindirici olacak.


ASLAN

ASLAN (23 Temmuz-22 Ağustos)

Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde üretkenliğinizden faydalanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla yapacağınız hareketli programlarda ciddi bir ilişkiye şans verebilirsiniz.


BAŞAK

BAŞAK (23 Ağustos-22 Eylül)

Kariyeriniz ile ilgili yaratıcılığınızı ortaya koymada cesur ve Dışa dönük davranabilirsiniz. Aile büyüklerinden destek alacaksınız. Aile köklerini araştırmak için harika bir gün olabilir.


TERAZİ

TERAZİ (23 Eylül-22 Ekim)

İşiniz sebebi ile çıkacağınız kısa bir seyahat romantik bir tatile dönüşebilir. Katılacağınız sosyal organizasyonlarda yeni bağlantılar kurabilir; iş düşünebilirsiniz. Sıra dışı bir aşk kapınızı çalabilir.


AKREP

AKREP (23 Ekim-21 Kasım)

Kariyerinizde finansal konularda sağlam ve cesur adımlar atarak hem gelirlerinizi hem de Bonus, prim vb Artış alabileceğiniz bir gün. Yaratıcılığınızı ve diğer yeteneklerinizi ortaya koymalısınız.


YAY

YAY (22 Kasım-20 Aralık)

Eşinizin ya da ortağınızın desteği ve motivasyonu ile kendinizi uluslararası, medya ya da akademik bir alanda gösterme Fırsatı yakalayabilirsiniz. Somut ve sağlam adımlar atıyorsunuz.


OĞLAK

OĞLAK (21 Aralık-19 Ocak)

İşiniz ile ilgili iletişim ve koşuşturmacanın yoğun olacağı bir gün sizi bekliyor. Üzerinde çalışmakta olduğunuz proje ortak gelirlerinizde Artış sağlayabilir. Bir otorite figürü destek verebilir.


KOVA

KOVA (20 Ocak-18 Şubat)

Sosyal çevrenizden bir otorite figürü vasıtasıyla önemli bir ortaklık için el sıkışabilirsiniz. Sevdiğinizle birlikte keyifli, eğlenceli, sportif aktivitelerle geçireceğiniz bir gün olabilir.


BALIK

BALIK (19 Şubat-20 Mart)

Eğitiminiz devam ediyor ise evinizde çalışacağınız bir gün olabilir. Yabancı bir otorite figürünün desteği ile birlikte çalışacağınız yeni kişileri işe alabilir ya da iş ortamınızda değişiklik yapabilirsiniz.

ÇEKİNME, PAYLAŞ

YAZAR HAKKINDA

Astrolog Aysegul Kuyumcu Turker

Astrolog, Kimyager, MBA 1981 yılında İzmir'de dünyaya gelen Ayşegül Kuyumcu Türker Özel İzmir Amerikan Lisesi ve ODTÜ Kimya Bölümü mezunudur. 2004-2013 yılları arasında uluslararası firmalarda satış, pazarlama ve müşteri yönetimi alanlarında yöneticilik yapmıştır. 1999 yılında başlayan Astroloji tutkusu, 2010 yılında Modern Astroloji ve İleri Seviye Astroloji Eğitimleri ile profesyonel danışmanlık yoluna dönüştü. Astro Psikoloji eğitimleri ve Benjamin Dykes'tan aldığı eğitim ile Öngörü Yöntemlerinde uzman astrolog olarak çalışmalarına devam etmektedir. Halen Dönence Danışmanlık'ta tüm seviyelerde Astroloji Eğitimi vermektedir. Ayşegül Kuyumcu Türker'in yazılarına www.aysegulkuyumcuturker.com'dan ulaşabilir; kişiye özel danışmanlık randevu talepleri ve bilgi almak için info@aysegulkuyumcuturker.com'a eposta gönderebilirsiniz.

Yorum yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.