Ciddi Düşünen Erkekler

0

Ciddi Düşünen Erkekler

Kadınların ilişki konusunda akıllarına takılan birçok soru vardır. Bu soruların başında erkeklerin ciddi düşünüp düşünmedikleri yer alır. Bir erkek yanında ki kadını normal bir arkadaş mı yoksa sevgili mi olarak görüyor anlamak gerekir. Kadınlar konuşmalara ve yapılan hareketlere göre bu düşünceleri anlayabilirler. Kadınların erkekler hakkında akıllarına takılan en büyük sorulardan birisi de erkeklerin sadece cinsellik için mi kendilerini tercih ettikleridir. Günümüzde ciddi düşünen erkekler her müsait oldukları durumda birlikte oldukları kadınları ararlar. Onlara değer verdiklerini hissettirirler. Kadınlar erkekleri tanımak için iyi bir dinleyici olmalıdırlar. Erkekleri tanımanın en önemli yolu olan erkekleri dinlemek, erkeklerinde kendilerini değerli hissetmelerini sağlar.

Kadınların erkekleri tanımak için bazı testler uygulamaları gerekir. Sadece cinsellik için beraber olan erkekler daha az arayan erkeklerdir. İlişkiden sonra uzun süre aramayan erkekler ciddi olmazlar. Yani ciddi düşünen erkekler sürekli birlikte oldukları kadınları ararlar. Erkekleri anlayabilen kadınlar bir anlamda ilişkinin seyrini belirleyebilirler. Bir ilişkide en önemli adımlar genellikle ilk buluşmalarda atılır. İlk görüşmelerde elde edilen sıcaklık çok önemlidir. Her iki taraf için de önemli olan ilk görüşmelerde erkekler biraz çekimser kalabilir. Kadınların daha samimi ve sıcak olmaları gerekir. Sıcaklık ölçüsünü iyi ayarlaması gereken kadınların kendilerini anlatırken biraz gizem bırakmaları gerekir. Tüm hayat hikayelerini anlatacak olurlar ise erkeklerin merak edeceği bir şey kalmaz. Gizem her zaman için aşk dolu bir ilişkinin altın anahtarıdır. İlk görüşmelerde ne çok sıcak ne de çok sert olacak olan kadınlar mutlu bir ilişkinin temellerini atabilirler. Aradıkları ilişkiyi bulup bulamadıklarını ilk görüşmelerde anlayabilecek olan kadınlar erkeklerin hangi düşüncede olduğunu da anlayabilirler.

Kadınların ciddi düşünen erkekler ile yaşayacakları ilişkiler daima daha mutlu ilişkiler olur. Erkeklerin ciddi düşünüp düşünmediklerini anlamak o kadar da zor değildir. Yapılan konuşmalar ve telefon trafikleri birçok konuda karar vermeyi sağlar. Sadece cinsellik konusunda kendine partner arayan erkekler ilişkilerin ardından karşı cinsleri bir süre aramazlar. Bu durumlarda kadınların erkeklerin ciddiyetlerini sorgulamaları gerekir. Ayrıca bazı durumlarda erkeklerin ciddi olduğunu anlayan kadınların ilk adım konusunda beklentiye girmeyerek kendilerinin ilk adımı atmaları gerekebilir. Ciddi olan erkekler yanlış anlaşılmamak için sessiz kalabilirler. Böyle durumlarda ortama göre bazen bir bakış veya bir gülücük her şeyin seyrini değiştirebilir. Hal böyle olunca da mutlu bir birlikteliğin ilk adımlarını atmış olacak olan kadınlar daima mutlu olma şansına sahip olabilirler.

ÇEKİNME, PAYLAŞ

YAZAR HAKKINDA

Yorum yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.