Doğal Anti-aging Yüz Maskesi

0

Yaşlanmanın etkisi olarak hayat bize kırışıklık ve ince çizgiler hediye eder ! Tamam yaşlanmak güzel, her yaşın ayrı bir güzelliği var. Evet bunlara biz de katılıyoruz ancak, “Aaa gerçekten mi? Hiç bu yaşta gibi değilsin” gibi cümleler de her kadının kesinlikle çok hoşuna gider, orası kesin. İşte bu nedenle anti-aging kremleri artık hemen hemen her yaşta kullanılıyor. Çoğu marka 25-30, 30-35 gibi yıllara ayırarak her yaşın artık krem kullanması gerektiğini vurguluyor.

Anti-aging kırışıklık giderici bir çok markaya ait krem var. Ancak çoğu marka çok pahalı ya da içinde ne olduğunu bilmediğimiz kimyasallar mevcut. En iyisi doğal olandır bunu her zaman söylüyoruz. Bu sadece 3 ürün ile yapabileceğiniz anti-aging kremi hem tamamiyle doğal, hem de doğal bir şekilde yüzünüz ile uyum sağlayacak. Doğal kırışıklıkları ve ince çizgiler ile bu krem sayesinde savaşabilirsiniz.

Neler var neler?

anti-aging-maske-1

  • Yarım muz
  • 1/4 su bardağı yoğurt
  • 1 çay kaşığı bal

Nasıl uygulanır?

anti-aging-maske-2

Muzu bir çatal yardımı ile eziyoruz, sonrasında yoğurt ve balı ekleyip iyice malzemeleri birbirine yedirene kadar karıştırıyoruz.

Yüzümüze kremimizi sürüyoruz ve 15 dakika bekliyoruz. Cildinizin kremi iyice emmesi için sıcak bir havluyu yüzümüze koymak da çok etkili olur.

anti-aging-maske-3

Bu ev yapımı doğal anti-aging yüz maskesi hem yüzünüzü pürüssüz ve yumuşacık yaptığı gibi, aynı zamanda kırışlıklarınızı azaltmaya yardımcı olacaktır.

ÇEKİNME, PAYLAŞ

YAZAR HAKKINDA

HayatBurada

Yorum yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.