Dünya Basını

0

Dünya Basını

Dünya basını ve müzik dünyasının unutulmaz ismi İngiliz müzisyen Sting, bu hafta katıldığı Obie Ödülleri törenine yeni stili ile ödül törenine damgasını vurdu. Moda dünyasında bu sene erkeklerde uzun sakal en çok tercih edilen stil oldu. Dünyaca ünlü isimler bir bir bu modaya uyarak modanın parçası oluyorlar. Bu listeye katılan son isim ünlü müzisyen Sting oldu. Türkiyede yayınlanan ve tüm dünyayı etkisi altına alan Muhteşem Yüzyıl dizisinden sonra bu akımın Türkiye’deki adı “Kanuni sakalı” oldu. Sanat, moda ve spor camiasından bir çok ünlü sima “Kanuni Sakalı” modasına uyum sağlayarak sakallarını Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Kanuni Sultan Süleyman gibi uzattılar. 63 yaşında olan İngiliz sanatçı Sting, geceye kendi gibi 61 yaşında olan film yapımcısı eşi Trudie Styler ile birlikte katıldı. 30 yıldan fazladır genç aşıkları andıran evli olan çift, etrafa pozitif bir enerji vererek hala daha içlerindeki aşkın ve çocuğun yaşadığını tüm dünyaya bir kez daha kanıtladılar. Unutulmaz şarkıların yazarı ve seslendiricisi olan Sting ilerleyen yaşına rağmen hala dünya basını için ileri gelen sanatçıları arasında yer almaktadır.

Yılın en büyük yardım geceleri arasında yer alan ve dünyanın en önemli moda organizasyonları arasında gösterilen MET Gala’sı geçtiğimiz günlerde gösterişli bir tören ile yapıldı. Dünya basınının gözü kulağı bu galadaydı. Dünyaca ünlü sanatçılar bir birleri ile şıklık yarışına girdiler. Ayrıca dikkat çeken bir diğer ayrıntı ise Kim Kardeshian , Jenifer Lopez ve Beyonce adeta transparan şıklığına büründü. Gayet cüretkar ve yoğun dekolteleri ile tüm dikkatleri üzerlerine toplayan dünya yıldızları kıyasıya  yarıştılar. Aynı zamanda bir çok dünya yardımlaşma kuruluşuna yardım toplanan gecede bir çok farklı sanatçıda sahne aldı.

Cannes Film Festivalinde yine kırmızı halıda davetli bayanlar ve baylar tüm şıklık ve zerafetleri ile süzüldüler. Sahiplerini bulan ödüller kadar geceye damgasını vuran bir başka konu ise bayanların şıklık yarışı oldu. Cannes film festivaline Türkiye’den de katılan ünlü isimler vardı. Fahriye Evcen, Azra Akın ve Cansu Dere bu ünlü türk isimlerden bazıları. Kırmızı halıda göründüklerinde nefesleri kesen güzellikleri ile Cannes Film Festivali’ndeki herkesi büyüleyen Türk güzeller bizleri de Cannes’ta en iyi şekilde temsil ettiler.

ÇEKİNME, PAYLAŞ

YAZAR HAKKINDA

Yorum yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.