Erkekleri Çıldırtan Masajlar

0

Erkekleri Çıldırtan Masajlar

Hassas dokunuşlarla sevgilinizi baştan çıkarmanın en keyifli yolu masajdır. Birbirinize masaj yaparak sevgilinizle aranızdaki bağı ve cinsel çekimi kuvvetlendirebilirsiniz. Ayrıca masaj, onu ve sizi stresten uzaklaştıracak ve rahatlamanızı sağlayacaktır. Sevgilinize yapabileceğiniz baştan çıkarıcı masajları araştırdık. Bu sihirli dokunuşlar sayesinde onu deliye döndürebilir ve muhteşem bir seksin başlangıcını yapabilirsiniz. Bir de sonrasında onun da aynı dokunuşlarlar size masaj yaptığını düşünün…Sevgiliniz de siz de bağımlı hale gelebilirsiniz.

Enerji veren masaj

Dokunma stratejisi: Hızlı hareketler kasları uyarır ve metabolizmayı harekete geçirir. Böylelikle sevgiliniz tüm gün kendisini enerjik hisseder.

Masaj yağı: Masajda kullanılacak limon ve narenciye esansları kişinin ruh halini bir anda değiştirebilecek yapıya sahiptir. Özellikle beğendiği, sevdiği bir kokuyu tercih ederseniz onu daha çok mutlu edersiniz.

Haretketler: Erkek arkadaşınızı başına masaj yaparak uyandırın. Kafa derisinde birçok sinir ucu bulunur. Bu sinir uçlarını uyarmak onun canlanmasını sağlar. Koltukta oturun ve sevgilinizin bacaklarınızın arasına yere oturmasını sağlayın. Parmak uçlarınızla hafifçe tepe noktasından boynuna doğru ovun. Bu hareketi birkaç kez tekrar ettikten sonra parmaklarınızı daha geniş bir açıyla başında gezdirin.

Daha etkili bir canlanma etkisi için ondan karnının üzerine yatmasını isteyin. Ardından sırtına hafif darbelerle dokunmaya başlayın. Öncelikle omurgasından aşağı yukarı ilerleyin. Daha sonra aynı hareketi sırtının sağ ve sol bölgelerine uygulayın. Avuç içlerinizle bastırarak gerginliğini azaltın. Böylece güne ağrısız başlamasını sağlayabilirsiniz.

Uyku masajı

Dokunma stratejisi: Belirli bir bölgeye uygulayacağınız baskı, günün bütün stresi ve yorgunluğunu üzerinden atmasını sağlar.

Masaj yağı: Lavanta yağı tam bir uyku ilacı etkisi yaratır. Uygulayacağınız yağ sevgilinizin kolayca uyku moduna girmesini sağlar.

Hareketler: Gün içerisinde saatlerce koşuşturduktan sonra sevgilinizin ayaklarındaki kaslar iyice gerilir. Baş parmağınızın ucuyla ayaklarının üzerine birkaç saniye bastırın. Ardından elinin işaret ve baş parmağı arasında kalan bölgeye baskı uygulayın. Bu baskı tüm vücudunun rahatlamasını sağlar.

Yatmadan önce yapmanız gereken bir hareket daha var; onu sırtüstü yatırın, gözlerini kapamasını söyleyin ve örtüyü beline kadar çekin. Yatakta sevgilinizin yanına oturun ve çoğunlukla ihmal edilen göğüs bölgesine masaj yapın. Ellerinizi parmaklarınız onun omuzlarına bakacak şekilde göğüs kaslarına düz olarak yerleştirin ve sonra minik yuvarlak hareketlerle hafifçe bastırın. Üzerine yerleştirdiğiniz örtü belinin altında kalan bölgeyi ısıtırken, sizin uyguladığınız bu masaj tekniği gövdesine giden kan akışını harekete geçirir.

Ateşli bir sevişme için masaj

Dokunma stratejisi: Derin hareketler gerginliği azaltır ve onu sevişmeye hazırlar.

Masaj yağı: İnanılmaz gibi görünse de nane özlerinin içerdiği aromalar onun bütün duyularını açar ve zihnini ciddi anlamda rahatlatır.

Bu hareketleri deneyin: Gün boyu yorulan sevgilinizin sırtının alt kısmı gergin bir hal alır. Onu bu gerginlikten kurtarmak için karnının üzerine doğru yatmasını isteyin. Avuçlarınızın alt kısmı ile omurgasının sağ ve sol bölgesine yavaşça masaj yapın.

Deneyeceğiniz bir diğer yöntem ise; onu bir sandalyeye oturtmak ve arkasına geçmek. Baş parmaklarınızı sırtına, geri kalanları ise omuzlarının üst kısmına yerleştirin ve iki saniye sıkarak bırakın. Bu harekete sevgiliniz daha rahat hissedene kadar devam edin. Dokunuşlarınıza küçük dairesel hareketler ekleyerek omuzlarından göbeğinin altına kadar ısınan ellerinizle dokunmaya başlayın.

ÇEKİNME, PAYLAŞ

YAZAR HAKKINDA

HayatBurada

Yorum yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.