Erkeklerin Sevdiği Kadınlar

0

Erkeklerin Sevdiği Kadınlar

Kadın erkek ilişkilerinde genellikle ipler kadınların ellerinde olur. Fakat iplerin ellerinde olması bazen ilişkinin seyrini değiştirmeye yetmeyebilir. İlişkilerde kadınların erkekleri fazla sıkmamaları ama fazla da boş bırakmamaları gerekir. Günümüzde ilişkilerin seyrini olumlu etkilemek için sıkıcı olmamak gerekir. Mesela gün içinde acil bir durum olmadıkça bir defadan fazla telefon görüşmesi yapmamak gerekir. Aksi durumlar erkeği sıkar ve ayrılık çanlarının çalmasını erkene alabilir. Erkeklerin sevdikleri kadınlar onlarla ilgilenen fakat sıkmayan kadınlardır. İlişkilerin seyrini olumlu gelişmesi için kadınların bakımlı olmaları da gerekir. Bakımlı olan kadınlar erkekleri daha kolay kendilerine bağlarlar. Ayrıca arkadaş ortamında yüceltilmek te erkeklerin hoşuna gider. Bir bakımına arada bir egolarını tatmin etmek sizi onların yanında daha değerli kılar. Bu sebeple oyunu kurallarına göre oynayan kadınlar ilişkilerini daha kolay yönlendirebilirler.

Günümüz şartlarında erkeklerin sevdikleri kadınlar güçlü kadınlardır. Sosyal hayatta güçlü olmak ve ortamda söz sahibi olmak güçlü olmanın başlangıcıdır. Kadınların iş hayatında başarılı olmaları ve maddi güçlerinin olması ilişkilerin seyrini olumlu etkiler. Erkekler artık eskisi gibi söz dinleyen ve sessiz değil, söz sahibi ve güçlü kadınlar ile ilişki kurmak ister. İlişki başlangıçlarında ilk teklifin kadın tarafından yapılması daha kolay ilişki bitmelerine neden olur. Erkekler ilişkilere başlayan taraf oldukları zaman kadınları daha değerli görürler. Ulaşmakta zorluk çektikleri için kaybetme korkusu da yaşarlar. Kadınların erkekler ile olan ilişkilerinde biraz geride kurmaları gerekir. Cinsel ilişkilere geç ulaşan erkekler ilişkilerine daha fazla değer verirler. Kadınların ilişkilere başladıktan sonra hemen cinsel ilişkiye izin vermemeleri gerekir.

Arada bir alınacak olan ucuz hediyeler erkeklerin ilgisini çekmeye yeter. Yapılacak olan sürprizler ile ilişkinini canlanması da mümkün olur. İlişkilerini ayakta tutmak isteyen kadınların ilgi göstermeleri fakat fazla ilgi ile sıkmamaları gerekir. Günümüzde erkeklerin sevdikleri kadınlar yok yere hesap sormayan kadınlardır. Erkekler düz düşünen ve oyun oynamayan kişilerdir. Bu sebeple sorulan sorulara direkt olarak cevap verirler. Verdikleri cevapların altında başka şeyler aramamak gerekir. Erkekleri sıkacak olan muhabbetlere girmek ilişkilerin çatırdamasına neden olur. Alımlı olan kadınlar erkekleri daha çabuk etkileyecek olsalar da aşırı seksi görünmek erkeklerin ilgisini sadece yatak odasına çekebilir. Alımlı olarak yerinde güzel giyinmek erkeklerin ilişkilerine daha fazla özen göstermelerini sağlar. Yani ipler kadınların elinde olmalı ama erkek bunu tam tersi olarak bilmeli. Oyunu kuralına göre oynayacak olan kadınların ilişkileri daha sağlıklı olur.

ÇEKİNME, PAYLAŞ

YAZAR HAKKINDA

Yorum yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.