Evlenmeyi Düşünen Erkek Davranışları

0

Evlenmeyi Düşünen Erkek Davranışları

Kadınların en büyük dertlerinden birisi de birlikte oldukları erkeklerin düşüncelerinin ciddi olup olmamasıdır. Bazı durum değerlendirmeleri yapan kadınları erkeklerin evlilik hakkında olan düşüncelerini öğrenebilirler. Erkeklerin evlenmeyi isteyip istemedikleri hareketlerinden belli olabilir. Evlenmeyi düşünen erkek davranışları arasında kadınları dinlemeleri yer alır. Kadınları dinleyerek onları anlamayı amaçlayan erkekler, böylece evlenmeyi düşündüğü kadına değer verdiğini göstermeye çalışırlar. Kadınlara kaçan kovalanır gibi ufak oyunlar oynamak yerine onlar ile direkt olarak irtibata geçmeye çalışırlar. Her anlarını beraber geçirmek için savaş verecek olan erkeklerin amaçları sevdikleri kadın ile evlenmektir. Karşısında ki kadını kıracak bile olsa yalan söylemezler. Dürüst olarak kendilerini anlatmaya çalışan erkekler ciddi düşünen erkeklerdir. Beyaz yalan olayını da bir kenara bırakan erkekler kadınlara karşı dürüst olarak onların kendilerini tanımalarını isterler. Niyeti evlilik olan erkekler dürüst olacakları gibi samimi de olarak tüm düşüncelerini kadınlara aktarırlar.

Kadınların fikirlerine saygı duyarak, onların ne kadar değerli olduklarını hissettirmeye çalışan erkekler evlenmek niyetinde olan erkeklerdir. Evlenmeyi düşünen erkeklerin davranışları içinde yer alan birlikte zaman geçirme çalışmaları erkeklerin ciddi olarak evlenmeyi düşündüklerini gösterir. Ciddi düşünen erkekler yaptıkları hobi çalışmalarında bile kadınları yanlarında görmek isterler. Yeni bir şeyler keşfederken beraber olmayı amaçlayan erkekler daima ciddi düşünceleri olan ve evlenme duyguları besleyen erkeklerdir. Problem yaratmak yerine problem çözme taraftarı olan erkekler, kadınların kırılmamaları için ellerinden geleni yaparlar. Her an beraber olmaya çalışarak tüm vakitlerini kadınlara ayırmak isterler. Bayanlar erkeklerin hareketlerinden ne kadar ciddi olduklarını anlayacak olup evlilik düşünüp düşünmediklerini anlarlar. Kadınların erkekleri tanımaları daha kolay olurken evlilik kararı alabilecekleri erkekleri erkeklerin hareketlerine göre daha net seçebilirler.

Kadınların evlenmeyi düşünen erkek davranışları konusunda bilinçli olmaları durumunda, erkeklerin düşüncelerine hakim olacakları gibi hayatlarını şekillendirme konusunda da başarılı olmaları mümkün olur. Erkekler evlenmeyi düşündükleri kadınları en yakınları ile tanıştırmak isterler. Hem kadın daha güvende olacak hem de erkekler evlenmeyi düşündükleri kadınları ailelerinin onayına sunmuş olacaklardır. En yakınları ve en yakın arkadaşları ile tanışacak olan kadınlar erkeklere daha çok güvenebilirler. Gizli kapaklı yaşanmayacak olan ilişkiler kadınlara daha çok güven verir. Erkeklerin evlenmeyi düşünüp düşünmedikleri daha net ortaya çıkacağı için, kadınların erkeklerin hareketlerine dikkat etmeleri gerekir. Erkekler ciddi bir ilişkinin temelini atmak istedikleri zaman kadına bunu direkt olarak söylerler. Daha ciddi yapılacak olan konuşmalar için zemin hazırlayan erkekler, kadınlara düşüncelerini aktarırlar.

ÇEKİNME, PAYLAŞ

YAZAR HAKKINDA

Yorum yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.