Feng Shui İle Evinizin Bereketini Arttırın

1
1 / 6

Feng Shui, çok eskilere dayanan ve yaşamımıza başarı, sağlık, bol para, mutluluk getirdiğine inanılan bir Çin öğretisidir. Feng Shui’ye göre her eşyanın ve her rengin bir enerjisi vardır ve eğer bu enerjiler doğru kullanılırsa onlar hayatımıza pozitif olarak çekilebilinir. Siz de önerilerimize kulak vererek Feng Shui ile evinizin bereketini arttırın.

Öncelikle evinizdeki hangi odada hangi rengi kullandığınıza dikkat etmelisiniz. Mesela sarı renk enerji ve neşe dolu bir renktir, bundan dolayı yatak odasından ziyade mutfak ve oturma odası gibi yaşam alanlarında kullanılması tavsiye edilir. Kahverengi gibi toprak renkleri ise emniyet, kararlılık, denge renkleri olduğundan bu renkleri yerlerde kullanabilirsiniz. Mavi ise gökyüzünü temsil eden bir renktir ve yatakodası için gayet uygundur.

Feng Shui İle Evinizin Bereketini Arttırın   Feng Shui İle Evinizin Bereketini Arttırın

1 / 6
ÇEKİNME, PAYLAŞ

YAZAR HAKKINDA

Melis Omayer Rodoplu

Yıldız Teknik Üniversitesi İstatistik Bölümü'nü bitirdikten sonra arkadaşına ait bir dergide yazi işlerinde çalışmaya başladı. Burada yaklaşık 3 sene ve de bir yüksek lisans bitirdikten sonra asıl mesleği olan Pazar Araştırma sektörüne yöneldi. Bu sektördeki 5 senenin sonunda evlenip bir süre önce, eş durumundan birkaç seneliğine Londra’ya yerleşti. Ve sizlere şimdilik bir ev hanımı olarak yazılarıyla İngiltere’lerden sesleniyor.

1 Yorum

Yorum yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.