Göz Altı Torbalarına Çözüm

0

Bayanlar için görünümleri fazlasıyla önemlidir. Onlar sürekli olarak bakımlı ve de düzgün görünmek isterler. Bunun için de en ufak bir kötü görüntüyü bile kaldıramazlar. Fakat onlar da insandır ve elbette ki gün içerisinde birçok yorgunluk ya da halsizlik yaşarlar. Bu da doğal olarak görüntülerine yansır. Ancak bunun için sürekli olarak çözüm ararlar. Üstelik de aradıkları çözümü de hemen bulurlar.

Bayanların sıkıntı yaşadığı bir konu da göz altı torbalarıdır. Göz altı torbaları bayanların yüz güzelliğini çok kötü etkilemektedir ve de onları çok fazla rahatsız etmektedir. Bunun için de göz altı torbaları için bazı doğal çözümler vardır. En fazla bir saat içerisinde uygulayabilecekleri bu yöntemler ile bayanlar kolayca göz altı şişliklerinden ve de torbalarından kurtulabilirler. Göz altı torbalarına çözümler oldukça fazla ve de oldukça basittir.

Göz Altı Torbaları İçin Doğal Çözümler

Göz altı torbaları için çözümlerin başında herkesin bildiği gibi ilk olarak salatalık gelmektedir. Beyler bu konu ile ilgili genellikle şu cümle ile dalga geçerler; “ Allah ‘ ın vermediğini Allah ‘ ın hıyarından beklemek de sadece bayanlara özgü bir davranıştır. “ Onlar bununla her ne kadar dalga geçse de salatalık gerçekten göz altı torbalarına iyi gelmektedir. Salatalık tek başına gözlere koyulabileceği gibi süt tozu ile karıştırılarak da koyulabilir ki bu durumda gözler için çok daha etkili olmaktadır.

Göz altı torbalarına çözüm olan bir diğer yöntem ise çaydır. Evet evet bildiğimiz çay. Demleme poşet çaylar çaydanlığın içinde demlendikten sonra eğer gözlerin üzerine koyulursa bu göz altı torbalarına ve de göz yorgunluklarına çok iyi gelecektir. Tabi ki illa ki poşet çay olmasına gerek yok. Eğer çay taneleri ile çay demlediyseniz de o zaman iki tane pamuk parçasını çaya batırıp gözlerinizin üzerine koyabilirsiniz. Bu da gözleriniz için oldukça işe yarayacaktır. Yarım saat kadar bekleteceğiniz çay sayesinde gözlerinizde bulunan bütün yorgunluklar geçecektir ve sizler de rahatladığınızı hissedebileceksiniz.

ÇEKİNME, PAYLAŞ

YAZAR HAKKINDA

Yorum yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.