GurmeRun Bu Yıl Sporseverleri Doğaya Çağırıyor

0

GurmeRun, bu yıl sporseverleri doğaya çağırıyor

Türkiye’de koşu sporu ile sağlıklı beslenmeyi bir araya getirerek bir ilki gerçekleştiren GurmeRUN’ın bu yıl ikincisi düzenleniyor. 24 Mayıs’ta Forestanbul’da sporseverlere farklı bir deneyim yaşatacak GurmeRUN yarışı için kayıtlar devam ediyor.

İlki 2014 yılında Nişantaşı’nda gerçekleşen Demak GurmeRUN, sporseverler ve sağlıklı yaşamı benimseyenleri bu yıl ormanda koşmaya davet ediyor. “Şehrin Lezzet Hareketi Sizi Ormana Davet Ediyor” sloganı ile doğaya, sağlıklı beslenmeye ve spora vurgu yapan Demak GurmeRUN 2015’te yine sağlık, lezzet ve enerji bir arada olacak…
Türkiye’deki lezzet takipçilerini dünyanın ünlü gurme markaları ile buluşturan Demak Gıda, geleneksel hale gelen GurmeRUN ile yine benzersiz bir deneyim yaşatacak. Türkiye’nin en büyük orman içi macera ve etkinlik merkezi olan Forestanbul’da koşucular ve sporseverler, doğada yarışmanın keyfini çıkartacak. GurmeRUN’da dereceye giren sporculara genel klasmanda ve yaş kategorilerinde ödüller verilecek. Yarış sonrasında ise sporcu ve aileleri için çok özel etkinlikler düzenlenecek. Kurulacak Gurme Kasaba’da birbirinden lezzetli ürünler, ödüllü aile oyunları, müzik ve macera parkı deneyimi ile sadece koşu değil gün boyu bir lezzet macerası yaşanacak.

Ormanın en lezzetli hareketi olacak Demak GurmeRUN 2015’e katılmak için hemen kayıt olabilirsiniz.
Online kayıt için; www.gurmerun.comÇEKİNME, PAYLAŞ

YAZAR HAKKINDA

Esra Acar

Yorum yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.