İlişkide Gizem

0

İlişkide Gizem

Mutlu ve uzun ilişkiler kurabilmek çok kolay bir değildir. Mutluluğu yakalayabilmek için olması gereken bazı durumlar vardır. Bilinmeyen noktalar daha tatlı geleceği için ilişkide gizem duygusu olmalıdır. İlişkide gizemli taraf olmak her zaman peşinden koşulan taraf olmak anlamına gelir. Kendi biraz geride tutan kişi merak edilir. Merak bir süre sonra ilgiyi arttırır. Sonunda kişiyi peşinden koşulan taraf haline getirir. Bunun için kartları açık oynamaktan kaçınılmalıdır. Yeni başlayan ilişkilerde bireyler kendi ile ilgili her şeyi anlatmamalıdır. Zamanla tanımasına olanak sağlanmalıdır. Özellik ile problemleriniz var ise sorsa dahi üstünkörü cevaplanmalıdır. Zaten ilişki rayına girdikten sonra gereken her şey karşılıklı anlatılır. Ancak karşınızdaki kişiyi dinlemek onun sizin için değerli olduğunu gösterir. Fazla duygusallaşmadan karşı taraf dinlenilmelidir.

Bir erkeğin ilgisini çekmek için herkesten farklı bir hobi edinilebilir. Bir şeye tutku ile bağlanılması da erkekler için ilgi çekici olacaktır. Örneğin bir takım tutulması ya da erkeklere özgü olduğu söylenen herhangi bir oyunun tutkunu olunması erkeklerin dikkatini çekecek bir unsurdur. İstenilen her buluşma kabul edilmemeli ya da her aradığında telefona cevap verilmemelidir. Her zaman müsait olmamak ilişkide gizemi arttırır. Etkilemek istenilen kişi ile göz göze gelinmeli ve anlamlı bakışmalar yaşanmalıdır. Gözler çok etkili silahlardır. Bırakın sizin dile getiremediklerinizi onlar anlatsın. Bir ilişkide seks gizemini koruması gereken bir diğer konudur. İlişki başlar başlamaz sekse başvuran bayanlar maalesef gizemini yani çekiciliğini kaybetmiş olur. Erkeğin merak edeceği bir şey kalmamış olur. Hal böyle olunca da ilişkinin ömrü kısalır.

İlişkide gizem son derece önemlidir. Gizemli olmayı başaran kişi kazanan kişi olur. Daima merak edilen, daima peşinden koşulan kişi olur. İlişkiye ara sıra ufak kıskançlık oyunları ile heyecan katılabilir. Ancak bu oyunlar oldukça tehlikeli oyunlar olduğu gerçeği göz ardı edilmemelidir. Kaş yapayım derken göz çıkartmakla sonuçlanabileceği bilinmelidir.

Kısaca ilişkide gizem için her şeye ‘tamam’ dememek gerekir. Ondan başka da bir hayatınızın olduğu hissettirilmelidir. Herkesten farklı olan bir özelliğiniz olmalı, ara sıra ufak kıskançlık oyunları oynanmalıdır. Her gün yeni bir yönünüzün keşfedilmesine olanak sağlanmalıdır. Gizem, ikili ilişkilerin daha sıcak olmasını sağlayacak bir unsurdur. Erkeklerinde ilişkileri sıcak tutabilmelerinin bazı yolları vardır. Beklenmeyen anda gelecek olan bir çiçek veya alınacak olan sürpriz bir hediye heyecan yaratabilir. Beraberken bir çiçeğin gelmesi ise heyecan noktasının yükselmesini sağlar.

ÇEKİNME, PAYLAŞ

YAZAR HAKKINDA

Yorum yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.