İlişkinin Eski Heyecanına Kavuşması

0

İlişkinin Eski Heyecanına Kavuşması

Kadın erkek ilişkiler hayat şartlarından dolayı kimi zaman monoton bir hal alabilir. Anında çözüm bulunmayacak olur ise ilişki bitme noktasına gelebilir. İki sevgili zamanla iki arkadaş konumuna gelecek sorun çözülmez ise anlaşamayan arkadaşlar ortaya çıkacaktır. İlişkinin eski heyecanına kavuşması için büyük güç kadının elindedir. İlişkilerin can damarı eşlerini birbirlerine dokunmalarıdır. Yatak odasını monotonlaşması ilişkinin soğumasına neden olabilir. Erkekler her zaman için daha fazla pozisyon denemek isterler. Buna müsaade edecek olan kadınlar veya denemeyi teklif edecek kadınlar ilişkiye tekrardan heyecan kazandırabilirler. Hayatın her anında alışkanlıklardan kimi zaman vazgeçmek ve değişik şeyleri denemek gerekir. Yapılmayanı yapmak her zaman için daha iyidir. Televizyonu bir süre açmayarak sadece muhabbet etmek te iyi bir seçim olabilir. Konuşan kişiler birbirlerini daha iyi tanırlar. Yıllarca evli olmalarına rağmen televizyon tutkusu yüzünden birbirini tanıyamamış olan çiftler hala mutluluğu yakalayamamış olan bireylerdir.

Heyecanın bittiğini düşünen kadınlar veya erkekler biraz nostaljiden yararlanabilirler. Yazılacak olan bir aşk mektubu yatağa bir gül ile beraber bırakılır ise ilişkinin eski heyecanına kavuşması mümkün olabilir. Mektuplaşmak eski bir yöntem bile olsa en romantik iletişim birimidir. Cep telefonlarının çıkması mektup aşklarını tarihe gömmüş durumdadır. Geleceğe dair planlar yapmak ve aynı amaca hizmet etmek te ilişkinin seyrini olumlu yönde etkiler. Konuşarak alınacak olan kararlar v e yapılacak olan planlar eşlerin beraber bir yola çıktıklarını gösterir. Hedefe beraber yürümek ve hedefin gerçekleşmesi için beraber çaba sarf etmek ilişkileri olumlu yönde etkiler.

Farklılaşmak ve hayatın stresinden beraber uzaklaşmak her zaman için iyi bir fikirdir. Akılda olmayan planlar yapılmalıdır. Mesela beraber bir dans kursuna yazılmak veya hiç bilinmeyen bir sporu yapmaya çalışmak beraber çabalamaya neden olur. Hiç bilmediğiniz bir işi beraber yapmaya çalışmak oldukça fazla beraber zaman geçirmeyi sağlar. Yapılacak olan bir dans bazen ilişkinin eski heyecanına kavuşması için yeterli olabilir. Önemli olan aynı amaca hizmet etmektir. Hiç beklenmeyen anda gelecek bir öpücük karşı tarafın içinin kıpır kıpır olmasına neden olabilir. Öpüşmeler ilişkilere her zaman güç verir. Küçük öpücükler ile şımartılacak olan bireyler karşı taraf için bir şeyler yapmak istemesine yol açar. Birbiri için savaşacak olan bireyler mutluluğa her zaman yakın olurlar. Heyecanın eski düzeyine gelmesi için iki tarafında özen göstermesi ve elini taşın altına koyması gerekir. Hayat şartları altında ezilecek olan bireylerin mutlu olmaları hayal gibidir. Ufak kaçamaklar her zaman için iyi gelecektir.

ÇEKİNME, PAYLAŞ

YAZAR HAKKINDA

Yorum yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.