Kabarık Bayan Saç Modelleri

0

Kabarık saçlara sahip olan bayanlar bilirler. Bu saçları bir şekle sokmak ve o şekilde kalmasını sağlamak oldukça zor ve zahmetli bir iştir. Kabarık saçlara sahipseniz dağınık topuz modelleri en kolay ve en rahat kullanabileceğiniz saç modellerinden birisidir. Dağınık topuz modelleri günümüzde depresyon topuzu olarak adlandırılsa da doğal ve şık bir görüntü yaratır. Dağınık topuz modellerini klasik, spor hatta elbiselerinizin üzerine bile rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Bunun dışında değişik örgü tekniklerini saçınızın üzerinde deneyerek size en uygun olan modeli seçebilirsiniz.

Kabarık saçlara sahip olan bayanlar ara makas yaptırarak saçlarını azaltabilir. Bu sayede saçlar daha normal bir görüntüye ulaşır ve kabarıklığı azalır. Kabarık saç modelleri için çok katlı saç modelleri uygun değildir. Kabarık saç modellerine sahip olan bayanlar saçlarını daha çok düzleştirerek kullanmalıdır. Gerekirse saçlarının kabarmaması ve düzgün durması için sprey ve yatıştırıcı kullanabilirler. Kabarık saç modelleri için uygun olan bir diğer saç modeli ise, doğal dalgalı saç modelleridir.

Kabarık saçlara sahip olan bayanların en kolay uygulayabileceği modellerden birisi olan doğal dalgalı saç modelleri, saçlarınızın kabarık da görünse kötü görünmesine engel olur. Doğal dalgalı saç modelleri zaten kabarık bir yapıya sahip olduğu için bu saç modelleri kabarık saç modellerine uygulandığında kötü bir görüntü yaratmaz. Bunun dışında belirgin bukleler vererek kabarık saçlarınızın hacminin azaltılmasına yardımcı olabilirsiniz. Bu modeller sayesinde saçlarınızın daha hafif ve daha düzgün görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu modeller kabarık saçlar için en uygun modellerdendir. İşte size Kabarık Bayan Saç Modellerine birer örnek.

Sarı Saçlar İçin Saç Modelleri” başlıklı yazımızı okumak için tıklayınız.

Kızıl Saçlar İçin Bakım Önerileri” başlıklı yazımızı okumak için tıklayınız.

” Mükkemmel Kısa Saç Modelleri ” başlıklı yazımızı okumak için tıklayın.

ÇEKİNME, PAYLAŞ

YAZAR HAKKINDA

Esra Acar

Yorum yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.