Kurt Seyit’in Yeni Gözdesi Mira

0

Kurt Seyit’in Yeni Gözdesi Mira

Kurt Seyit dizisi ile güzel bir çıkış yakalayan oyuncu ve manken Kıvanç Tatlıtuğ Fransız sevgilisi Florence Eugene ile yollarını ayırdıktan sonra şu sıralar Medcezir dizisinde Mira karakteri ile yıldızını iyiden iyiye parlatan Serenay Sarıkaya’yı yakın takibe aldı. Geçtiğimiz günlerde daha önce hiç samimiyetleri olmadığı halde Tatlıtuğ’un Sarıkaya’yı doğum gününe davet etmesi bu söylentilerin iyiden iyiye ayyuka çıkmasını sağladı. 30.yaş gününü Halas Yatı’nda kutlayan ve davete katılan yakınlarına birinci ağızdan Fransız sevgilisi Florence Eugene ile yollarını ayırdıklarını söyleyen Tatlıtuğ; Dil, kültür farkı vardı. Florence’ın sürekli seyahatte olması ve Paris’te yaşamasının ayrılıklarında büyük etkisi olduğunu söyleyen Tatlıtuğ’un parti boyunca Serenay Sarıkaya ile ilgilenmesi Tatlıtuğ’un Sarıkaya’ya abayı yaktığı dedikodularının parti boyunca konuşulmasına sebep oldu. Parti çıkışında Tatlıtuğ ile bir yakınlaşmanın söz konusu olup olmadığı sorularına özel hayatı ile ilgili açıklama yapmaktan hoşlanmadığını belirten Sarıkaya, şık elbisesi ve güzelliği ile dikkat çekti.

Kurt Seyit ve Şura dizisinden sonra Kıvanç Tatlıtuğ’un Kuzey Güney dizisinde eşini oynayan Hazar Ergüçlü ile bir proje önerildiği ve bu teklifi Kıvanç Tatlıtuğ’un reddettiği bunun sebebi olarak rol arkadaşı olarak önerilen kişileri istemeyip Serenay Sarıkaya’nın olduğu bir proje kovaladığı gelen haberler arasında. Ancak Serenay Sarıkaya geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada Medcezir bittikten sonra bir dinlenmeyi düşündüğünü, pek çok projede üst üste yer aldığını ancak kendisini çok heyecanlandıracak bir proje olursa yer alabileceğini söylemesi Kıvanç Tatlıtuğ’un hayallerini suya düşüreceğe benziyor.

Anlaşmalı olduğu Ay Yapım firması ile bir dizi daha çekeceğini ve sonrasında ekranlara veda edeceğini söyleyen Tatlıtuğ’un bundan sonra sinemaya ağırlık vereceğini belirtti. Kıvanç Tatlıtuğ’un sinema filmi için partner olarak da Serenay Sarıkaya’ya teklif götürmesi bekleniyor.

Şu anda her iki taraftan da net bir açıklama gelmezken, Sarıkaya ile Tatlıtuğ’un iddaaları doğrulamadığı gibi yalanlamaması da dikkatlerden kaçmıyor. Bakalım taraflar ne zaman bir arada görüntülenecekler? Ya da bütün bu iddaalara cevap verircesine birlikte bir sinema ya da dizi projesinde rol alacaklar mı? Bunu zaman gösterecek.

 

ÇEKİNME, PAYLAŞ

YAZAR HAKKINDA

Yorum yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.