Rüyada Sivilce Görmek

0

Rüyada Sivilce Görmek

Bu yazımızda okurlarımızdan gelen yoğun istek üzerine rüyada sivilce görmek ne demek onu araştırdık sizler için.

Rüyada sivilce görmek hangi anlamlara gelir?

Rüyada sivilce görmek aslında çift anlama gelir. Biri bereket, bolluk, zenginlik manasındadır, diğeri ise yabancı birilerinden size zarar gelebileceğine ve çok da hayırlı olmayan bir manaya gelir. Aşağıda sizler için rüyada sivilce görmek ile ilgili genel yorumları derledik. Yazının alt tarafında da bunları detaylandırıyor olacağız.

  • Cildinde sivilce oluştuğunu ve bu sivilcenin içinden su çıktığını rüyada görmek özgürlük, zafer kazanmak ve kurtulmak manalarına gelir.
  • Cildinizden çıktığını gördüğünüz kan ve cerahat mal mülke işaret eder.
  • Rüyada sivilce görmek hemen oluvericek ve çok mutluluk yaratacak bir zenginlik manasına gelir.
  • Eğer tüm yüzünüzde sivilceler çıktığını rüyanızda görmüşseniz bu bazı problemler yaşayacağınız anlamına gelir.
  • Rüyada sivilce görmek direk olarak paraya delalet eder. Zenginlik ve bereket demektir.
  • Rüyada sivilceleri kopartmak mal kaybına uğrayacağınıza delalet eder.
  • Rüyanızda sivilceleri kopartırken acı hissediliyorsa bu çocuğunuzla ilgili bir sağlık sorunu yaşanabileceğine delalet eder.

Rüyada Sivilce Patlaması

Rüyada Sivilce Patlaması görmek içinizdeki derdin, kederin içinizden çıkıp uzaklaşmasına delalet eder. Rüyada sivilce patlaması gören kişi artık derdi kederi olmayan bir hayat yaşayacak demektir.

Rüyada Sivilce Sıkmak

Rüyada sivilcelerini sıkan kişi, etrafındakilere mutlu bir haber vereceği anlamına gelir. Bu mutlu haberle birlikte etrafındaki sevdiği kişiler de çok mutlu olacaklardır.

Rüyada Sivilce Çıkması

Rüyada sivilce çıkmasını görmek çok güzel bir manaya gelir. Bunu gören çok şanslıdır, çünkü o kişiye bereket, zenginlik, sağlık ve mutluluk gelecektir ve bu sürekli devam edecektir. Bu rüya gören kişi için bir milattır.

Rüyada Sivilce Koparmak

Rüyanızda sivilce kopardığınızı görmek sizin için ikna olması zor olan durumları kabul ettiğinizi ve yaşamın realitesi ile yüzleşerek bunu kabul ettiğinize işaret eder. Artık hayal aleminde yaşamaktan uzaklaşarak, daha gerçek konuları kabul ederek yaşamını bu yönde yönlendirir.

Rüyada Sivilce Kanaması

Rüyada sivilce kanaması görmek o kişinin tahmin etmeyeceği bir konuyla ilgili çok güzel bir bilgi alacağı manasına gelmektedir. Gelecek olan bu iyi haber sonrasında da bundan kendisine fayda sağlayacağına da delalet eder rüyada sivilce kanaması görmek.

ÇEKİNME, PAYLAŞ

YAZAR HAKKINDA

HayatBurada

Yorum yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.