Stil Sahibi Erkeklerin Markası Artık Türkiye’de

0

Stil Sahibi Erkeklerin Markası Artık Türkiye'de

Gündelik hayata dinamik ve özgür bir görünüm katan dünyaca ünlü denim moda markası Closed, Türkiye’de ilk kez ve sadece Industire Denim tarafından stil sahibi erkekler ile buluşuyor.

Denimin değişmez adresi Industrie Denim, yeni sezonda da moda tutkunlarını yeni marka ve tasarımcılar ile buluşturmaya devam ediyor. Spor ve fonksiyonel tasarımları ile erkeklere zahmetsiz bir tarz sunan dünyaca ünlü Closed markası İlkbahar – Yaz 2015 koleksiyonu ile Industrie Denim mağazalarında yerini alıyor.

Yüksek kalite denimler ile özgün tasarımları bir araya getirerek ikonik jeanler yaratan markanın İlkbahar – Yaz 2015 koleksiyonunda çevre dostu ve fonksiyonel ayrıntılar dikkat çekiyor. Yeni sezonun enerjisine destek veren turuncuların, yeşillerin yanı sıra koleksiyonda doğadan ilham alan çiçek desenleri de tasarımlarda ön plana çıkıyor.

Erkeklerin vazgeçilmez tercihi Jeanlar ince yapıları ile şehrin sıcak havasına etkili çözümler sunuyor. Jeanlar ile kombinlenebilecek tişörtler ve triko üstler renk blokları ile her tarza uyum sağlıyor.

Yeni sezonda hem şık hem de rahat olmak isteyen beyler, Avrupa Yakası’nda Zorlu Center AVM ve Anadolu Yakası’nda da Akasya Acıbadem’deki INDUSTRIE DENIM mağazalarına uğrayabilir.

1 2 3 4 5 6 7 8
ÇEKİNME, PAYLAŞ

YAZAR HAKKINDA

Esra Acar

Yorum yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.