Vans: Desenlerin Gücü Adına!

0

Sezonun hit desenlerini yeni sezon koleksiyonuna taşıyan Vans, ilkbaharda sokak kültüründen ve orjinallikten vazgeçmiyor. Özgün çizgiler ve enerjik çiçeklerin yanı sıra Amerikana ve Safari baskılardan da ilham alan marka, ilkbaharın gelişini kutluyor. Desen oyunlarının farklı formlarda yer aldığı modeller şehrin ritmini yakalıyor. Günümüzün cool hippilerini efsanevi baskılarla yorumlayan markanın etnik baskılı tasarımları gezgin ruhların tercihi oluyor. 90’lara çağrışımı yapan Amerikana temalı modeller ise yıldızlar ve çizgilerle beraber koleksiyonda ön plana çıkıyor. Uzak diyarların esintilerinden etkilenen marka, zebra, zürafa ve leopar figürleriyle Safari akımına ayak uyduruyor.

Eğlenceli Punatiyeler…

Desen tutkusuyla tanınan marka sezonun favorisi puantiyeleri de unutmuyor. Nostaljik çağrışmlı puantiye baskılarla eğlenceli silüetler çizen Vans, farklı duruşunu ortaya koyuyor. Dinginlik veren maviler ve cesaret katan kırmızılarla renklenen tasarımlar, sokak modasını yeni bir soluk getiriyor.

Denizleri Aşmanın Tam Zamanı…

Çizgilerin özgürlüğünü koleksiyonda orijinal bir şekilde yorumlayan marka, marin akımının en ince ayrıntılarını işliyor. Güney Kaliforniya’nın hırçın dalgalarına atıfta bulunan modeller sokakları karnaval havasına sokuyor. Rahat kalıplarla özgün renk skalasını buluşturan Vans seyahat tutkunlarının vazgeçilmezi oluyor.
ÇEKİNME, PAYLAŞ

YAZAR HAKKINDA

Esra Acar

Yorum yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.