Yağ Parçalayıcı Formüller

0

Yağ Parçalayıcı Formüller

Yoğun iş temposundan, fazlaca koşturmacadan, hazır gıdalara olan ilgiler özelliklede fast food tarzı gıdalara ilgi oldukça arttı. Bu tarz gıdaların hayatımızı anlık olarak kolaylaştırdığı yadsınamaz bir gerçek. Fakat tabi ki bu tarz gıdaların da vücudumuza etkileri oldukça kötü olmakta. Vücutta ki yağ oranları artmakta, kalorisi yüksek gıdalar oldukları için fazlaca kilo olarak geri dönmekte keza fazla kilolardan ziyade sağlığımızı da olumsuz etkilemekte. Özellikle uzmanlar ünsülin direncinden, kalp damar hastalıklarına kadar birçok rahatsızlıklara davetiye çıkarmaktadır.

Son zamanlarda diyetisyenlere olan ilgilinin de aslında bir nebze gerekçesi budur. Hazır ve sağlıksız beslenmek hormon dengelerini de etkilediği için kilo verme alınan kalorilerden kurtulma, daha sağlıklı vücuda sahip olmak gibi istekler artmaktadır.

Fakat yine yoğun ve tempolu çalışmaktan verilen diyet programlarına uyulamamakta, spora yeterince vakit ayırılmadığı için şikâyetler azalmış olsa da sorun yine devam etmekte. Bizler sizler için mucizevi bir formül verip birçok uzman gibi 1 ayda bu kadar kilo vereceksiniz diyemeyiz. Takdir edersiniz ki insanların vücut yapıları tabi farklı ve metabolizmaları, hormonları da keza farklı çalışmaktadır fakat bizler sizler için ünlülerin bile tercih ettiği uluslar arası güzellik uzmanı Şems Arslan hem tüm danışanlarına tavsiye ettiği, hem de kendinin yıllardır uyguladığı bir yağ yakıcı yöntemden bahsetmek istiyoruz. Her evde bulunan oldukça basit ve kolay bir yöntem ile vücuttaki özellikle karın ve basen bölgesinde ki yağları parçalamaya yardımcı bir formül vereceğiz. Sizeler de düzenli ve istikrarlı uyguladığınızda faydasını mutlaka göreceksiniz.

İhtiyacınız olan malzemeler, 1 yemek kaşığı yoğurt, 1 çay kaşığı toz zencefil, 1 çay kaşığı toz zerdeçal.

Bu malzemeleri karıştırıp sabah ilik bir bardak su içtikten sonra bu karışımı yer akşam yine yatmadan önce bu karışımı yiyip yatarsanız, 15 gün devam edip 15 gün sonrada sadece sabahları devam etmeniz bunu yaşam stili haline getirmeniz sizlerin yağlarının düşmanı olmaya aday bir formüldür.  Birçok ünlünün de kullandığı bu yöntem birçok insan tarafından yaşamından bir parça olmakta. Bu karışıma ilave olarak bol su içmeniz yine vücudunuzda ki yağ hücrelerinizi parçalamaya ve toksinlerinizi atmaya yardımcı olacaktır.

Yine uzmanların yağ yakmaya yardımcı olarak önerdikleri diğer bir formül ise; limon suyu, tarçın ve bal üçlüsü. Bu karışımları uygun oranda karıştırıp su ile birlikte tükettiğiniz takdirde limon suyunun vücuttaki c vitaminini artırıcı direnç sağladığını, yağ hücrelerinin azalmasına yardım edici, tarçınını şekeri dengelediği ve açlık hissinin giderilmesine, ünsülin dengesini korumaya yönelik olduğunu keza balın etkisi yadsınamaz bir gerçek.

ÇEKİNME, PAYLAŞ

YAZAR HAKKINDA

Yorum yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.